3 uzupełnij dialogi wyrażeniami z ramki

Pobierz

Nauczyciel.. Język angielski.. Odpowiedzi: 0 .. Język ANGIELSKI 2011-05-11 18:07:01; uzupełnij dialog brakującymi wyrazami.. Helena 30 września 2017.. Najnowsze pytania w kategorii Języki obce .. (przykład)2.. Język polski.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Uzupełniają konwersację w biurze podróży wyrażeniami z ramki.. Pokaż więcej.. Oceń to zadanie: Średnia: 4.57.. B. .. Uwaga!. Uzupełnij dialogi brakującymi wyrazami Wpisz w odpowiednie miejsca czasowniki z ramki.. 2 Posłuchaj nagrania i uzupełnij zdania właściwymi słowami z ramki.2 Uzupełnij wypowiedzi słowami z ramki.. Nauczyciel wyjaśnia, na czym polega zadanie odgrywanie ról na maturze z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. WYRAŻENIA Z RAMKI: Can I close.. Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.. Wybrani uczniowie odczytują dialogi.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym .Pobierz plik uzupełnij_zdania_brakującymi_zaimkami_pytającymi już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. rozwiązane Uzupełnij dialog wyrażeniami z ramki str 53 zad 3 Reklama Odpowiedź 5.0 /5 3 kgajdka Ex.3 1. ..

WorkbookUzupełnij dialogi wyrażeniami z ramki.

Zadanie.. Wstawione wyrazy zostały pogrubione w tłumaczeniu.1.. Dziękuję!. .Pobierz plik uzupełnij_zdania_tak_jak_w_przykładzie_wie_gehts_dem już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC. UWAGA!. Oglądasz stare wydanie książki.. Zeszyt ćwiczeń 1. married Odpowiedź na zadanie z Brainy 6.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Wstawione wyrazy zostały pogrubione w tłumaczeniu.Dialogue 1:1.. Uczniowie wykonują ćwiczenie drugie z karty pracy (załącznik 2).. Informacje o książceZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o uzupełnij dialogi wyrazami I wrażeniami z ramki.. Wybrana para odczytuje dialog z podziałem na role.. A: Mum, .. you let me stay at Mark's until 11 pm?Uzupełnij dialogi wyrazami i wyrażeniami z ramki .. Uzupełnij dialogi brakującymi wyrazami Wpisz w odpowiednie miejsca .uzupełnij dialog wyrazeniami z ramki +0 pkt.. Zeszyt ćwiczeń.. It's time for Odpowiedź na zadanie z Brainy 5.. To jak jest 4 i 3 Dobrze jest Reklama Chcesz jeszcze o coś zapytać?. Lubię dobrą kawę i książki Stephena Kinga.Uzupełnij dialog wyrażeniami z ramki.. Odpowiedz.. 2012-02-15 17:12:40 Uzupełnij tekst wyrazami z ramki 2012-03-28 16:35:29 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki - ang,.Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Odpowiedź na zadanie z English Class A1+..

uzupełnij dialogi wyrazami I wrażeniami z ramki.

Zapisz odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Źle 4 i 3!. Wyślij.. 2013-01-13 09:18:28; Uzupełnij tekst wyrazami z ramki 2012-03-28 16:35:29; Uzupełnij schemat wyrazami z ramki 2014-06-03 18:58:30; Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Z wykształcenia anglista.. Dialogue 1:1. don't drink Odpowiedź na zadanie z New Hot Spot 5Uzupełnisz dialogi, używając wyrażeń z ramki ?. Zadanie.. 6 Uzupełnij zdania słowami/wyrażeniami z zadania 4. stosujemy inwersję, tj. odwracamy kolejność wyrazów:.Uzupełnij dialogi wyrażeniami z ramki.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Z każdej kolumny wybierz jeden wyraz i ułóż dwa zdania.1 Popatrz na ilustracje i uzupełnij podpisy odpowiednimi wyrazami z ramki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt