Kochać nie warto całować nie warto bo po co

Pobierz

Nie warto Ciebie miłować, Nie warto Ciebie całować, Nie warto o Tobie śnić, Nie warto dla Ciebie żyć!. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Odeon wraz z tłumaczeniem.Także nie warto!. Nie wiem, dlaczego myślę o Tobie.. ; Dwa razy pojawia się tekst Lecz ja cię kocham wciąż kocham jak dawniej po polsku.. Zaznacz fragment piosenki.. Nie wiem, co moje oczy widzą w Tobie.. W szynku na rynku wygłupić się warto.. Ciężko jest mi ocenić ten wiersz, bo skoro nie warto kochać to po co żyć?. Nie wiem, o co nam poszło, O jaką błahą rzecz.Dystans Nie warto kochać dalszöveg: Nie warto kochać, nie warto także marzyć / Nie warto uraz w swym sercu .. Deutsch English Español Français Hungarian Italiano Nederlands Polski Português (Brasil) Română Svenska Türkçe Ελληνικά Български Русский Српски العربية فارسی 日本語 한국어Nie warto kochać choćby serce nie wiem jak bolało Nie warto kochać choćby nie wiem jak bardzo kochać się chciało Nie warto kochać mimo że miłość piękna się wydaje Nie warto kochać ja kochać już nie.. Nie warto kochać, Nie warto także marzyć, Nie warto uraz w swym sercu kryć, To co minęło nie może już powrócić, Po co znów kielich goryczy pić.. Po co to było całować i śnić Po co to było serce me zdradzić podle Odejść ode mnie tak jak ty Już przeminęły i nigdy nie powrócą .Słuchaj, co ci mówię dziś!. siłę [nieprzepartą]1..

Upić się warto, upić się warto.

Kochać nie warto całować nie warto bo po co Jedno co warto to upić się warto i fajno jestApr 10, 2022(bk-9, bk7m, bk-5, bk-3, gw-7, g-800, g-70, g-600, g-1000, va-76, va-7, va-5, sc-88 pro, ra-800, exr-7, exr-5, exr-3, em-2000, e-80, e-60, e-50)Dystans tekst Nie warto kochać: Nie warto kochać, nie warto także marzyć / Nie warto uraz w swym sercu .. Deutsch English Español Français Hungarian Italiano Nederlands Polski Português (Brasil) Română Svenska Türkçe Ελληνικά Български Русский Српски العربية فارسی 日本語 한국어Bo ja wiem, że inną masz.. Jak picie, t nie życie.. A to ciekawe.. Zaznaczenie podświetli się na czerwono.. Dlatego kochać nie warto,całować nie warto bo po Co?A jedno co warto, to dać banie warto i fajno jest.. ;-) bronislawa.piasecka 2016-01-25. ; Dwa razy pojawia się tekst Żeby cię w życiu ktoś kochał jak ja po polsku..

A jedno co warto, to upić się warto.

No co, zmieniłeś gust?. Nigdy nie powiedziałeś, że mnie kochasz.. Nie warto kochać, jak ty Nie warto szlochać, jak ty Bo cóż ci dadzą te łzy W te noce nieprzespane Nie warto marzyć, jak ty Uczuciem darzyć, jak ty I tracić jasnych swych dni Nie warto, wierzaj mi I tak nadejdzie dzień, Że cię twa najdroższa zdradzi I w sercu smutku cień Miłość twą na zawsze zgładziNajczęściej pojawiające się teksty w piosence Nie warto kochać:; Dwa razy pojawia się tekst Życzę ci szczęścia naprawdę życzę ci szczęścia po polsku.. 14:21:15, 19-01-2007. mgiełka ;o) napisał:Nie warto kochać, nie warto marzyć.. Lecz wiem, że jest to coś przykrego.. Nigdy nie byłeś spragniony mych ust.. Zawsze mówiłeś,że tak mnie bardzo kochasz, Zawsze spragniony byłeś mych ust, Dziś obojętnie już pewnie patrzysz na mnie, No cóż na pewno zmieniłeś gust.. Siedzieć i płakać, i śpiewać to warto.. Lecz ja Cię kocham,wciąż kocham jak dawniej,Paroles de la chanson Kochać nie warto bo po co interprétée par Odeon.. Świetny s kilku ale jakże wymownych słowach .. A z czego?. Ewa Kosim 2016-01-25.Tango sprzed lat śpiewaHalina Kowalewska - 1947r.Bo kochać nie warto.. Sławek 2014-12-17 18:49 .. Czystą, kroplami zakropić się warto.. To co minęło już nigdy nie wróci.. A dlaczego?kochać nie warto, całować nie warto, bo po co Nie warto kochac - Baciary "Nie warto kochać, nie warto także marzyć Nie warto uraz w swym sercu kryć To co minęło nie może już powrócić Po co znów kielich goryczy pić Zawsze mówiłaś, że mnie bardzo kochasz Zawsze spragniona byłaś" Nie warto kocha - Dystans "1.Kochać nie warto, lubić nie warto..

Tęsknić nie warto.

Trzeba się nauczyć żyć .. abc/def - text przed i po znaku / występuje zamiennie.. I jeszcze co warto, to puścić się warto, Przez morza, przestworza i strzelić sobie w łeb.. Możesz przesuwać zaznaczenie oraz pojedyńcze ograniczniki fragmentu.. Jeśli masz problem z dokładnym .Nie warto kochać nie warto także marzyć .. Lecz wciąż patrzyłeś na mnie nieufnie.. ; Trzy razy pojawia się tekst A kiedy zdradzisz mnie po polsku.. Po zaznaczeniu możesz odsłuchać fragment oraz dodać wyciszanie.. Przykrego, bo nie wzajemnego.. Z sercem ściśniętym i z duszą rozdartą Upić się, upić to jedno co warto.Po co myśleć zbyt intensywnie, tylko niepotrzebne nerwy.. Po co więc kielich goryczy pić?. Była w Twym sercu inna dziewczyna,Poczekaj, aż piosenka "Odeon - Kochać nie warto bo po co" załaduje się do poniższego panelu.. ; Cztery razy pojawia się tekst Kochać nie warto całować nie warto bo po co po polsku.. abc (abc) - wyraz lub zwrot wymagający opisu, komentarza (abc) - didaskalia lub głupie komentarze kierownika.. Lyrics : Gdyby nie było dziewcząt Nie byłoby miłości Gdyby nie było.. Kochać nie warto.. (pastisz) Kochać nie warto, całować nie warto, Marzyć nie warto, przebaczać nie warto.. Pozdrawiam.. Czystą, perlistą, zaprawić się na śmierć.. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Baciary wraz z ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt