Dziewczynka z zapałkami test

Pobierz

Dlaczego dziewczynka szła boso zimą?. Karta pracy ,,Dziewczynka z zapałkami"- karta pracy 1.Co sprzedawała bohaterka opowiadania?. Kto znał prawdziwego słowika, pomógł go odnaleźć i przyprowadzić?. Uczymy się udzielać wartościowej pomocy // odp.. chrzaniecka_agata_78154.. Dlaczego dziewczynka szła boso zimą?. Opowiada ona tragiczną historię bezdomnej dziewczynki, która próbuje sprzedawać zapał.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dziewczynka z zapałkami Hansa Christiana Andersena.. Dziewczynka z zapałkami Jedna z najbardziej poruszających baśni Hansa Christiana Andersena.. - Wzbogacamy słownictwo // odp.. W wigilię Nowego Roku.. Pisarz, który sam wywodził się z niezwykle biednej rodziny, w swojej twórczości bardzo często nawiązywał do wątku biedy i smutnego życia, zwłaszcza dzieci.. Pobierz (doc, 37,0 KB) Podgląd treści Imię i nazwisko .. 0.Serdecznie zapraszamy na spektakl pod tytułem Jaki kolor fartuszka miała na sobie dziewczynka?. a) Do bogatej rodziny b) Do piekła c) Do nieba d) Do czyścca 4) Co sprzedawała dziewczynka na ulicy?Podpisz postacie: "Rio"!. a) bała się ojca, bo nic nie sprzedałaTest znajomości baśni Andersena dla kl. III Imię i nazwisko ucznia: 1.. Poniższe wypracowanie stanowi charakterystykę dziewczynki, tytułowej bohaterki baśni H. Ch.. FUNportal.PL - śmieszne filmiki, humor, wypadki.Test z baśni H. Ch..

Dziewczynka z zapałkami.

- bombki, - zapałki, - kartki świąteczne, - stroiki 2.Jakie buty miała dziewczynka?. W ilu % przypominasz Kanao Tsuyuri?. Kiedy rozgrywa się akcja opowiadania?. a) W Wielkanoc b) W Mikołajki c) W Wigilię d) W Sylwestra 2) Kto ukazał się dziewczynce?. 4 lata temu.. Dlaczego bohaterka baśni "Dziewczynka z zapałkami'' nie mogła wrócić do domu w mroźny wieczór?. Udostępnij.. W jaki sposób dziewczynka próbowała się ogrzać?. Dziewczynka z zapałkami.. Litery w pogrubionej kolumnie utworzą hasło.. Wygląd: Jest chuda i wątła.. "Dziewczynka z zapałkami" - test znajomości lektury.. W jaki sposób dziewczynka straciła swój pantofelek?. Za każdą poprawną pełną odpowiedź uzyskujesz 1 pkt.Dziewczynka z zapałkami Dziewczynka z zapałkami.. a) 5 b) całe pudełko c) 4 d) 3 6) Co się stało z dziewczynką?Dziewczynka z zapałkami - YouTube.Baśń Andersena "Dziewczynka z zapałkami" to wzruszająca opowieść o niesprawiedliwości, samotności, ale w pewien sposób także o nadziei.. "Dziewczynka z zapałkami" to baśń autorstwa Hansa Christiana Andersena.. przedstawiona w niezwykłej, zimowej oprawie.. Czy jesteś zabawna/ny.. Biedactwo było bose gdyż tego.J.. Kto jest autorem książki?. Pytania warte rozwiązania.. Kolejność zdarzeń .TEST WIEDZY ŚWIAT BAŚNI ANDERSENA "Brzydkie kaczątko", "Calineczka", "Dziewczynka z zapałkami", "Królowa Śniegu", "Księżniczka na ziarnku grochu", "Mała syrena", "Słowik" Utwory z tomu: Hans Christian Andersen, "Baśnie", Wydawnictwo "Tower Press", Gdańsk 2001 I. Rozwiąż krzyżówkę..

Dziewczynka z zapałkami DRAFT.

Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce.Dziewczynka z zapałkami !. Dziewczynka z zapałkami bilety na spektakl już dostępne.. w ostatnim dniu roku 3.. Utwór jest: baśnią 2. podczas przechodzenia przez ulicę 5.Test dla tematu: Dziewczynka z zapałkami (H. Ch.. Mimo mrozu i śniegu, chodzi boso.Rozwiąż test!Dziewczynka Z Parku Wyd.. - pantofelki, - klapki, - kalosze, - była bosa 3.Ile pieniędzy zarobiła dziewczynka?. 11 Obserwuj autora.. Jest to bardzo wzruszająca opowieść o pewnej biednej dziewczynce, która w zimną sylwestrową noc sprzedawała zapałki.Baśnie Dziewczynka z zapałkami Dzikie Łabędzie.. - praca zbiorowa jest dostępny w Digitalo.pl!. Możesz uzyskać następującą ilość punktów:(22 KB) Pobierz H. CH.. Każdy na pewno zna tą piękną baśń, ale nasz zespół artystów .a) Matka b) Siostra c) Ojciec d) Babcia 3) Gdzie trafiła dziewczynka?. Ubrana jest brzydko i ubogo.. a) Do bogatej rodziny b) Do piekła c) Do nieba d) Do czyścca 4) Co sprzedawała dziewczynka na ulicy?. W jaki sposób dziewczynka próbowała się ogrzać?. Andersen Dziewczynka z zapałkami, bohaterka główna i tytułowa.. Dziewczynka z zapałkami.. Tak jest i w tym opowiadaniu.Serdecznie zapraszamy na spektakl pod tytułem Dziewczynka z zapałkami.. Sprawdź swoją wiedzę!1) Kiedy rozgrywa się akcja "Dziewczynki z zapałkami"?.

Andersen "Dziewczynka z zapałkami" 1.

Jak dobrze znasz tekst piosenki "That That"?. Andersen "Dziewczynka z zapałkami" 1.. Jak skończy się Twoje szkolenie w Mrocznej Puszczy?. Rozsypanka wyrazowa (+ortografia) // odp.. 1) Akcja baśni rozgrywa się.. a) w Sylwestra b) w Nowy Rok c) w Wigilię 2) Dziewczynka sprzedawała.. a) zapałki b) zapalniczki c) węgielki 3) Na ulicy, na której siedziała pachniało.. a) barszczem i pierogami b) pieczoną gęsią c) prażonymi migdałami 4) W pierwszej wizji dziewczynka ujrzała: a) choinkę b) żelazny .Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Dziewczynka z zapałkami, które mogą Ci się przydać do powtórki.. czerwony 4.. Kiedy rozgrywa się akcja opowiadania?. Dziewczynka z zapałkami.. Kto zamienił braci Elizy w łabędzie?. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.. Co wiesz o howrse?. Pisarz, który sam wywodził się z niezwykle biednej rodziny, w swojej twórczości bardzo często nawiązywał do wątku biedy i smutnego życia, zwłaszcza dzieci.. a) Matka b) Siostra c) Ojciec d) Babcia 3) Gdzie trafiła dziewczynka?. Skomentuj.Howrse.. Szukasz tego produktu?. Co dziewczynka próbowała sprzedawać?. Dziewczynka z zapałkami bilety na spektakl już dostępne.. Przede wszystkim jednak brakuje jej wypraw do parku, w którym tata, 3 - Barbara Kosmowska - Pytania i odpowiedzi.odpowiedzieć na pytanie oraz wykonać zadanie, wyznacza klepsydra..

Rozwiąż test.Dziewczynka z zapałkami - Test.

1 ocena Najlepsza odp: 100%.. CZĘŚĆ I 1.. Jaki kraj był ojczyzną Andersena?. Dodaj do ulubionych.. Krzyżówka // Krzyżówka - hasła // odp.. Co się stało z dziewczynką?. Piękne, jasne włosy spływają jej na ramiona, podwijając się na końcu.. Tak jest i w tym opowiadaniu.Dziewczynka z zapałkami - charakterystyka postaci H. Ch.. Kiedy rozgrywa się akcja utworu?. Jedna z najbardziej poruszających baśni Hansa Christiana Andersena.. Czy w dziewczynce z zapałkami jej rodzice byli pijakami ?. a. Szwecja b. Dania c. a. czarownica b. ich macocha, zła czarownica c. diabeł 3.. Za każdą poprawną pełną odpowiedź uzyskujesz 1 pkt.. przedstawiona w niezwykłej, zimowej oprawie.. Andersena pod tytułem "Dziewczynka z zapałkami".. Mówimy o swoich uczuciach.. wszystkie jego TESTy ».. Konie i.zwierzaki!. Co się stało z dziewczynką?. a) Zapałki b) Znicze c) Kwiaty d) Świece 5) Ile zapałek zapaliła dziewczynka?. Jeszcze rano ta mała dziewczyn miała na nogach stare,zniszczone i o wiele za duże na nią pantofle swojej matki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt