Bezpieczne wakacje prezentacja policja

Pobierz

Część dzieci i młodzieży spędzając wakacje w domu wypełnia sobie czas zabawą w jego okolicy.To wszystko ma zaprocentować bardziej odpowiedzialnymi zachowaniami dzieci i młodzieży a także zwiększeniem poczucia bezpieczeństwa ich rodziców i opiekunów.. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.. Policjant zachęcał dzieci do używania elementów odblaskowych, a zwłaszcza kamizelek, które poprawiają ich bezpieczeństwo na drodze.. Nie ryzykujmy pływania tam, gdzie woda jest skażona, a dno nie jest sprawdzone.. Cele realizacji działań dolnośląskiej Policji w ramach akcji "Bezpieczne Wakacje" Zapewnienie bezpiecznego wypoczynku wszystkim dzieciom, przebywającym w czasie wakacji letnich na obozach, koloniach, innych formach zorganizowanego wypoczynku Zapewnienie bezpiecznego wypoczynku dzieciom, które czas wakacji letnichBezpieczne wakacje - Jak unikać zagrożeń - Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny.. W trakcie odpoczynku letniego Policja również odwiedza dzieci aby przypominać o elementarnych zasadach bezpieczeństwa.Bezpieczeństwo nad wodą W związku ze zbliżającym się okresem letnim oraz coraz lepszą pogodą tarnogórscy policjanci będą prowadzić wzmożone kontrole nad zbiornikami wodnymi.. Zwłaszcza, że to głównie rodzice są odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich pociech.Właśnie w lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje nad wodą, w górach, czy na koloniach..

W trakcie spotkania odbyła się prezentacja dotycząca bezpieczeństwa najmłodszych podczas trwających wakacji.

Kontrola autobusów3 days agoBezpieczne wakacje - Aktualności - Dziś kończy się rok szkolny i rozpoczynają wakacje.Dzieci, po dziesięciu miesiącach nauki będą miały dużo wolnego czasu, niektóre wyjadą na kolonie i obozy, dorośli wyruszą na urlopy.. c) Zachowuj się rozsądnie czyli, nie popychaj kogoś do wody itd.. Częściej niż zwykle odwiedzane będą dyskoteki i inne miejsca .Tuż przed rozpoczęciem wakacji policjanci są także w szkołach, gdzie przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu.. Wiele osób wybierze aktywny wypoczynek nad wodą, inni spędzą wolny czas podróżując.. Powtórka ogólnych informacji z zakresu bezpieczeństwa: * prowadzący pytają, co uczniowie wiedza nt. służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w życiu codziennym,Link do artykułu: wakacje" W trakcie wakacji policjanci prowadząwzmożone działania pn." Bezpieczne wakacje ", których celem jest zapewnienie dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku.. Wycieczki w góryBEZPIECZNE WAKACJE .. Sławomir Godzisz zaprezentował policyjny motocykl oraz odpowiadał na pytania o przepisy ruchu drogowego, zwłaszcza te dotyczące rowerzystów.. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa..

Odbyła się także prezentacja multimedialna "Bądź ekspertem jazdy na rowerze", pokaz ratownictwa drogowego i pierwsza ...

Policjanci ruchu drogowego czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących m.in. samochodami oraz autokarami, a policyjni wodniacy patrolują jeziora i rzeki, zwracając uwagę na wszystkich, którzy w upalne dni .Aby wakacje były bezpieczne i udane należy zastosować się do kilku rad.. Wakacje to również odpoczynek nad wodą.. Dzieciom przypomniano jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą, w lesie czy na wsi, ale także co zrobić podczas burzy lub gdy spotkają groźnego psa.Sierż.. W trakcie spotkania odbyła się prezentacja dotycząca bezpieczeństwa najmłodszych podczas trwających wakacji.. Dla funkcjonariuszy, to jednak czas wzmożonej pracy.. Pamiętaj w dalszym ciągu istnieje ryzyko związane z zakażeniem się coronawirusem !. Dzieciom przypomniano jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą, w lesie czy na wsi, ale także co zrobić podczas burzy lub gdy spotkają groźnego psa.. Prezentacja o bezpieczeństwie na wakacjach Author:Prezentacja programu PowerPoint J.Komorowska, L.Remiszewska, G.Rasztawicka, K.Rzepińska na podstawie: BY EDUKREATYWNE BY EDUKREATYWNE WAKACJE Wakacje to cudowny czas zas+užonego odpoczynku!. Pamiętajmy, żeby korzystać tylko ze strzeżonych kąpielisk.. ;) Zapewne wielu z Was przeŽywaé bedzie niezapomniane chwile czy podróže.. Przypominamy o odpowiedzialnym zachowaniu i korzystaniu z akwenów w miejscach tylko do tego wyznaczonych.Właśnie w lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje nad wodą, w górach, czy na koloniach..

O bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w podróży dbająpolicjanci ruchu drogowego, którzy dokonują kompleksowych kontroli autobusów.

Poruszono również temat podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.Jun 25, 2021Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.. Na koniec wszyscy uczestnicy pozowali do wspólnego zdjęcia potwierdzając uśmiechami, że pozytywnie "wkręcili się w bezpieczeństwo" .. Data publikacji 16.06.2017Jun 8, 2022zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rozpoznawały niektóre znaki drogowe.. Wyjaśnienie tematu i celu zajęć.. Zwłaszcza, że to głównie rodzice są odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich pociech.Bezpieczne Wakacje !-nie zapominajmy o zasadach bezpieczeństwa - Profilaktyka - Wakacje to czas wypoczynku i podróży.. Nad wodą… Gdy masz ochotę popływać pamiętaj : .. 997- Policja 998-Straż Pożarna 112-wszystkie służby..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt