Cytaty o życiu i miłości

Pobierz

Owidiusz *** "Ten kto.strona cytatu.. Pytania .. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu.. dodaj do ulubionych.. Skup się na tym, co może pójść dobrze.. Nikt cię do tego nie zmusza.. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem.. Aug 21, 2021Cytaty o życiu i miłości, które dodają skrzydeł Tylko w ciemności możesz zobaczyć gwiazdy.. Cytaty o życiu, o miłości czy przyjaźni.Na naszej stronie znajdziesz życiowe mądrości lub zabawne myśli, dotyczą .Dec 5, 2020Smutne cytaty o miłości zranionej, smutne cytaty o życiu, śmierci, przyjaźni czy rozstaniu… Jest ich całkiem sporo.. Szkoła - zapytaj eksperta (1560) Szkoła - zapytaj eksperta (1560) Wszystkie (1560) Język angielski (822) Język polski (379) Matematyka .. "Mężowie miłujcie żony, bo i Chrystus umiłował Kościół i wydał za niego samego siebie, aby go uświęcić, oczyściwszy obmyciem wodą, któremu towarzyszy słowo, aby osobiście stawić przed sobą Kościół jako chwalebny, niemający skazy czy zmarszczki, czy czegoś podobnego, lecz aby był święty i nieskalany.Oto ponadczasowe, najpiękniejsze cytaty o miłości z powieści dla dzieci A.A.. Tom T. Hall Udostępnij Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie…Cytaty o życiu, miłości i nie tylko.. — Martin Luter King Przestań bać się tego, co może pójść źle.. dodaj do ulubionych.. Tym razem muzycy zwracają naszą uwagę na fakt, że życie bez miłości jest puste i pozbawia nas wielu emocji ale i doświadczeń..

Smutek nie jest zły, te cytaty pomogą ci wyrazić trudne emocje.

Jeśli się złościsz, to ty się złościsz.. "Kiedy tylko spojrzę" Sylwia GrzeszczakAug 2, 2021strona cytatu.. Na początku ogień jest piękny, gorący i iskrzący.. Isaac Newton "Być szczęśliwym - tego trzeba się nauczyć.". Kiedy serca się starzeją, miłość zamienia się w węgiel który pali się głębokim, nienasyconym ogniem.. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko.. Miłość jest jak rozpalona przyjaźń.. Szczerość, miłość, wdzięczność wszystkie te emocje można wyrażać na tysiące sposobów.. — Lana del RayAug 4, 2021Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności.. Odpowiedz Wiesław Malicki Cytat 28 stycznia 2010 roku, godz. 15:31 17,0°CJun 1, 2022Zebraliśmy cytaty o przyjaźni, miłości i marzeniach, każdy z nich po to, aby przemycić dawkę inspiracji dla Ciebie i Twoich bliskich.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Żyj całkowicie, a nie będziesz bał się śmierci; żyj częściowo, a strach przed śmiercią zawsze będzie ci towarzyszył.. Albert Einstein Udostępnij Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli.. Niezależnie od tego czy to jest uśmiech czy każdy inny gest, liczy się to, że potrafimy go odczytać.. Eurypides "Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli..

Seneka Młodszy *** "Jeśli chcesz być kochanym, bądź godny miłości."

Kategorie: cytaty życiowe, o życiu; cytaty o miłości.Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Znacie jakieś fajne cytaty myśli o życiu i miłości?. Kochaj całkowicie, a nie pojawi się przywiązanie; kochaj tylko częściowo, a przywiązanie nastąpi.. Smutku trzeba się nauczyć - a dokładnie nauczyć się rozumieć tę emocję.Zobacz najpiękniejsze cytaty o marzeniach Mądre cytaty o miłości "Jeśli chcesz być kochany, kochaj sam.". - Aleksander SołżenicynPoznaj również najlepsze cytaty o miłości oraz zobacz czym jest sens życia według Viktora Frankla Są dwie drogi, aby przeżyć życie.. Mądre sentencje i aforyzmy Cytaty Zbiór cytatów z różnych dziedzin życia.. Jeśli dożyjesz stu lat, to ja chce żyć sto lat minus jeden dzień, żebym nigdy nie musiał żyć bez ciebie.. Kiedy życie jest gorzkie, powiedz "Dziękuję i rozwijaj się dalej.". - Nic wielkiego - zapewnił go Puchatek.Najpiękniejsze mądre cytaty: "Są dwie drogi, aby przeżyć życie.. I to w jaki sposób je odczytujemy.. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.. Nikt nie może cię rozzłościć, dopóki sam nie zdecydujesz, że będziesz się złościł.. Wtedy każdy może się przydać jako ekran, na który możesz przenosić .. Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to ty jesteś nieszczęśliwy.. "Kolejny cytat z twórczości braci Cugowskich.. Artykuły Słynne cytaty Słynne cytaty Przygotowałam dla Was duża kolekcję słynnych cytatów.Jun 15, 2021"Kiedy życie jest słodkie, powiedz "Dziękuję i świętuj..

Co mówił Konfucjusz, co Kubuś Puchatek, a co Roosevelt o życiu?

Kategorie: cytaty radzące; cytaty o przyjaźni; cytaty życiowe, o życiu; cytaty o miłości.Feb 17, 2021Feb 7, 2022Osho cytaty o życiu i miłości #2.. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.". Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia.. Mądrości, sentencje i złote myśli.. William Wharton.Najlepsze cytaty o miłości To nie brak miłości, ale brak przyjaźni sprawia, że małżeństwa są nieszczęśliwe.. - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę.. Friedrich Nietzsche Udostępnij Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci; jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.. - Mikołaj Gogol "Jeśli nie potrafisz wykorzystać minuty, to zmarnujesz i godzinę, i cały dzień, i całe życie!". Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem.. - Albert Einstein "Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.". Cytaty wesołe, smutne, mądre, śmieszne, inspirujące, motywujące, piękne, krótkie i po prostu fajne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt