Opowieść wigilijna testy samequizy

Pobierz

Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku tej formy sprawdzianu ), dlatego podaję krótkie odpowiedzi.Nov 22, 20211. najpierw z przyjacielem, później sam sam z Marley'em 4.7.. "Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. dziewczynka-pycha, nie było chłopca.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. - Musimy - Bonifacy mówił.. Przykład: 2 lata temu napisałam, że moje hobby to czytanie książek i rysowanie.Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Test składa się z 12 pytań.. Euzebiusz Screwit Ebenezer Scroog`e Ebenezer Crachit 2.O której rocznicy śmierci Jakuba Marleya dowiadujemy się w książce?. W jej mniemaniu była to abominacja, aliści słowo tak negatywne nie jest adekwatne do scharakteryzowania odczuć jej akompaniujących.. W kantorze W kiosku był bezrobotny 3.Z kim mieszkał Ebenezer?. - Weź, nie chce mi się - Odpowiedział Śnieżek.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Poleć go na FB.. Najnowsze Popularne.. 1.Jak nazywa się i jak ma na imię główny bohater lektury?. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o tej lekturze szkolnej.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. a) W Londynie b) W Pradze c) We Francji d) W Moskwie 4) Jakich świąt nienawidził główny bohater?Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa..

"Opowieść wigilijna" - test 1.

podwórko, Bonifacy, Mruczek, Śnieżek.. Test składa się z 12 pytań.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Rozwiąż test!Quiz Opowieść wigilijna - Test 1) Kto jest autorem Opowieści wigilijnej?. Dzisiaj trzecia rocznica tego konta- z tej okazji dodaję coroczny special, czyli trzecią odsłonę faktów o mnie.. Strona główna; Gimnazjum; Klasa I; Język polski; Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna .Już teraz dostępny do pobrania jest plik test_z_lektury_zemsta_samequizy w jednym z dwóch dostępnych i aktualnych formatów - PDF oraz DOC. a) Wróżki b) Duchy c) Mikołaj d) Elfy 4) Jak miała na imię pierwsza zjawa ?Test ze znajomości lektury Ch.. 6.1. raczej się nie podpisuje pytań.. Opowiedział mu historię swojego życia.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej książki?. Część 3. chłopiec- ciemnota, dziewczynka-nędzę.. Ile lat nie żyje współpracownik Scrooge'a?. O północy O pierwszej po północy O drugiej po północy Sprawdź się w poniższych tematach: Rzymskie odpowiedniki greckich bogów|Opowieść o dziewczynie która prowadzi proste i spokojne życie | Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich.. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które pomogą Ci nauczyć się do sprawdzianu.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?.

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

2. w jednym pytaniu powtarza się odpowiedź.. Quizów w dziale: 2.. - Mruczek.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Archiwum; Spodobał Ci się nasz serwis?. chłopiec- pycha, nie było dziewczynki.. Polega ona na tym, że co rok, w rocznicę publikuję fakty, ale w każdej edycji są one takie same; tylko odświeżone.. czytano książki.CzasDzieci.pl Rozrywka Quizy Quizy Opowieść wigilijna Sprawdź, jak dobrze znasz historię zrzędliwego Scrooge'a!. - Przypominam, że jeśli zaczniemy szybciej, to szybciej zakończymy.. Quiz wiedzy · Szkoła podstawowa "Opowieść wigilijna" - test z lektury.Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. Podczas Wigilii u Fezzwiga : answer choices dzielono się opłatkiem.. Część 1.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Liczba wyników dla zapytania 'opowieść wigilijna trudny test': 10000+ Test znajomości lektury "Opowieść wigilijna" Teleturniej wg Kaoleksa Klasa 7 Klasa 8 Polski opowieść wigilijna Teleturniej wg Alicjabartecka2 "Opowieść wigilijna" Test wg Nikola485 Klasa 7 Klasa 8 Polski Opowieść Wigilijna Połącz w pary wg MastalskaPodał mu ważne dane dotyczące giełdy.. Pokład okrętu.. a) XX b) XXI c) XIX d) XVIII 3) Gdzie toczy się akcja?.

Quizy w dziale: Opowieść wigilijna.

Zawiera wszystkie powyższe pytania.Quiz Opowieść wigilijna - Test 1) Jak ma na imię główny bohater ?. Odczuwała wielką wzgardę na każdą nieliczną myśl o harówce na tej posadzie.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Opowiedział mu, co go czeka, jeśli się nie zmieni.. Rozwiąż test Powiązane z testem z Opowieści wigilijnejTest ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna".. Dickensa "Opowieść wigilijna" Test wg Spgarnier10 Opowieść Wigilijna Połącz w pary wg Mastalska opowieść wigilijna Sortowanie według grup wg Tamten Klasa 7 Polski Opowieść wigilijna Połącz w pary wg Zgzgzgzg Klasa 7 Polski OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Koło fortuny wg Malskw9 Klasa 7 Klasa 8 PolskiOpowieść wigilijna to klasyka literatury i książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać.. - Goście, musimy rozłożyć basen!. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Inne quizy ze znajomości lektur znajdziesz TUTAJ.Opowieść wigilijna.. Część 2.. Cześć!. 7 1 4 Marley nadal żył1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 3 Skomentuj 13 Super!. "Opowieść wigilijna" - test 1.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Opowiedział mu, jak wygląda jego egzystencja w niebie.. Rozpocznij test.. Starsza pani Henderson trudniła się, jako bibliotekarka w małym miasteczku.. Rozwiąż test i sprawdź!. Lucky poszedł..

Tagi dla tego testu: opowieść wigilia test książka lektura16.

Wybierz prawidłową odpowiedź.. Duch Teraźniejszości miał przy sobie dzieci, co one symbolizowały?. tańczono i grano w szachy.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Apr 13, 2021Opowieść wigilijna Poziom: trudny Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. a) Adam Mickiewicz b) Charles Dickens c) Henryk Sienkiewicz d) Aleksander Kamiński 2) W jakim wieku toczy się akcja utworu?. Rozwiąż test Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej Opowieść wigilijna - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Opowieści wigilijnej.. Toć nie mdlała powszednio zanim .Musisz się pospieszyć, próba jest o 9!. chłopiec-nędza, dziewczynka-ciemnota.. Opowieść wigilijna wypracowanie; Wynalazki które zmieniły świat wypracowanie .. "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Marceloli 5 lat temu 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 42 Skomentuj 89 Super!. no i tyle, nie odbieraj tego jako hejt jakby co.latarni morskiej.. pytanie 1 z 20 O której godzinie Scrooge'a nawiedziła pierwsza ze zjaw?. Kto jest autorem lektury?Opowieść wigilijna sprawdzian Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. 1 Jak nazywa się główny bohater książki ,,opowieść wigilijna'' Ebenezer Scrooge Bob Marley Ebenezer Crahit żaden z nich 2 Gdzie pracował Scrooge?. 3. błąd w nazwisku głównego bohatera (ma być scrooge) 4. nie ma zdjęć co nie jest jakimś wielkim błędem ale jednak.. Szkoły Scrooga.. "Opowieść Wigilijna" test z lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt