Rejestracja samochodu rzeszów koronawirus

Pobierz

17 , - szkoły nauki jazdy, stacje kontroli pojazdów - tel.. Deklaracja dostępności .. Jednak może się to odbywać bez kontaktu z interesantami np. poprzez umówienie telefoniczne czy specjalne skrzynki kontaktowe do wymiany dokumentów.. Jak korzystać z e-Rejestracji.. Mamy dodatkowe środki dezynfekujące dłonie, używamy jednorazowych rękawiczek, które zmieniamy po każdym badaniu pojazdu.. 17 , - wydawanie dowodów rejestracyjnych - tel.. 2 i 5 są obowiązani odebrać decyzję o rejestracji pojazdu i dowód rejestracyjny w terminie 30 dni od dnia złożenia wniosku o rejestrację pojazdu.. Pamiętaj, żeby każdy kupiony pojazd - zarówno nowy z salonu, jak i używany - zarejestrować w urzędzie.. 17 , 17 ,Zarejestruj pojazd Kupujesz samochód albo inny pojazd?. e-Rejestracja: 2022-06-06, 15:01 UTC 26df8e7.. 17 , - zgłaszanie zbycia - tel.. 17 , - zgłaszanie nabycia - tel.. Jednak może się to odbywać bez kontaktu z interesantami np. poprzez umówienie telefoniczne czy specjalne skrzynki kontaktowe do wymiany dokumentów.Właściciel pojazdu albo podmiot, o którym mowa w art. 73 ust.. • Wnioski o wydanie prawa jazdy, wtórnik prawa jazdy, wydawanie zezwoleń na pojazdy uprzywilejowane wrazz kompletem dokumentów można wysyłać pocztą lub elektronicznie.Jan 27, 2022Koronawirus uderza niemal w każdą branżę - Wprowadziliśmy jednak dodatkowe środki ostrożności..

Od 1 stycznia 2020 rejestracja samochodu w ciągu 30 dni albo 1000 zł kary.

Sprawdź, jak to zrobić Odpowiedz na kilka prostych pytań.. SkomentujKoronawirus.. Warunki korzystania z serwisu .. Ponadto wydłużony zostaje także termin na.W miejskim wydziale komunikacji rejestrowane będą tylko ciężarówki.. Rejestracja auta w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie tylko po wcześniejszym umówieniu Od dziś (poniedziałek, 13 lipca) sprawy w wydziale komunikacji Starostwa Powiatowego w Rzeszowie można załatwić tylko po wcześniejszym zapisaniu się do.. 13 lipca 2020, 19:30 .. koronawirus w polsce; rejestracja samochodu;Jul 13, 2020Jul 12, 2020Od poniedziałku sprawy w wydziale komunikacji Starostwa Powiatowego w Rzeszowie będzie można załatwić tylko po wcześniejszym zapisaniu się do internetowej kolejki.. Wszystko z powodu troski o zdrowie urzędników oraz interesantów.. W przypadku utraty tablic rejestracyjnych, w Urzędzie Miasta należy złożyć: 1.. Czy wiesz, że?W sytuacjach niewymagających osobistego stawiennictwa w Wydziale Komunikacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego, korespondencyjnego lub mailowego oraz za pośrednictwem platformy e-PUAP.A co mają zrobić kierowcy, którzy muszą zgłosić zbycie lub kupno używanego pojazdu?. Ofiar Getta 7, 35-002 Rzeszów W sprawach prowadzonych przez Wydział Komunikacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, za pośrednictwem platformy ePUAP lub listownie..

Przesuń zdjęcie palcem fot. Krzysztof Kapica- rejestracja pojazdów - tel.

Od 28 marca 2022 nie ma obowiązku izolacji i kwarantanny, a także noszenia maseczek (z wyjątkiem placówek medycznych).. Takie zarządzenie wprowadził prezydent od dziś do odwołania.Apr 6, 2021Mar 11, 2021 Wniosek o wydanie wtórnika tablic; 2.A A Odnośnik do procedury w języku migowym Formularze do pobrania: Wniosek o rejestrację, wyrejestrowanie pojazdu (15.03 KB) Wzór wniosku o rejestrację pojazdu (DE) (21.48 KB) Wzór wniosku o rejestrację pojazdu (RU) (22.36 KB) Wzór wniosku o rejestrację pojazdu (ENG) (41 KB) Wzór wniosku o rejestrację pojazdu (UA) (22.48 KB)Pl. Ofiar Getta 7, 35-002 Rzeszów W sprawach prowadzonych przez Wydział Komunikacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego,za pośrednictwem platformy ePUAP lub listownie.. Polityka prywatności .. Ministerstwo Zdrowia .. Potrzebujesz pomocy?. Narodowy Fundusz Zdrowia .. Otrzymasz odpowiednie informacje.Pl.. I już tworzą się kolejkiNiezwłocznie Urząd Miasta rejestruje pojazd czasowo z urzędu, wydając pozwolenie czasowe i tablice rejestracyjne.. Nie wszyscy spóźnialscy muszą obawiać się kar finansowych, ponieważ z uwagi na dobro petentów coraz więcej samorządów decyduje się odstąpić od restrykcji..

Staramy się także zachowywać bezpieczną odległość od klientów - mówi diagnosta ze Stacji Kontroli Pojazdów PZM w Rzeszowie.e-rejestracja.gov.pl.

Opłaty związane z rejestracją pojazdówOznacza to, że najpóźniej w środę 22 kwietnia wszystkie urzędy komunikacji w Polsce muszą wykonywać działania w zakresie rejestracji pojazdów, tak nowych jak i używanych.. 17 , - licencje transportowe - tel.. Tematyka serwisu obejmuje zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej, prawo gospodarcze, prawo spółek, podatki, finanse, leasing, fundusze unijne, ZUS, zatrudnienie itd.6 days agoZgodnie ze specustawą z 31 marca 2020 roku rejestracja pojazdu sprowadzonego z którego kolwiek z krajów Unii Europejskiej zostaje wydłużona do 180 dni.. Wszystkie informacje i zalecenia Ministerstwa Zdrowia związane z koronawirusem SARS -CoV-2 i chorobą COVID -19 znajdziesz na stronie Koronawirus - informacje i zalecenia.Apr 6, 2021Aug 5, 2021Tematy - Koronawirus, Rejestracja samochodu - Moja firma to porady i informacje dla przedsiębiorców.. Ma to ułatwić.. 1/2 Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze Następne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt