Tekst piosenki paliona gra

Pobierz

NeoN - ZIELONE (Teksty piosenek)Ale nie w jeden dzień Przed nami są wielkie plany Przed siebie ciągle latamy W życie sobie ciągle gramy Mało czasu, wciąż wielkie zmiany Budzę się rano, myślę ze to tylko sen Marzenie z dzieciństwa spełniło się Ale nie w jeden dzień Po 5 latach wbiłem milion Ale, ale podziękuję za to wszystko Dziewczyny możecie być serio bardzo bliskoZielone, zielone Robię sobie zielone!. Czy ma dziewczynę (2022) tak.. Bawię się Łańcuch na mnie Co to jest, co to jest?. Bawię się Łańcuch na mnie Co to jest, co to jest?. Zobacz słowa utworu Robię hajs wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.. Na Groove.pl znajdziesz najdokładniejsze tekstowo tłumaczenia piosenek w polskim Internecie.. Zielone, Ale Ale, Robię hajs, Nie mam kolegów.. Paloma, Paloma jak pięknie melodia ta płynie.. Paloma, paloma, ja śpiewam o swojej dziewczynie.. Dodaj do ulubionych.. Data wydania: 2020-12-27.. Skomentuj.W Katowicach.. Palion - Jest nas już 100.000 .. Strzelam z rur BMW, a potem z Pistoletu, ale proszę się na mnie patrz rozbiłem cały bank Nie bije się na fejmie Sam zrobię większą pengę Płaczą streamerzy pięknieTekst piosenki: (wstęp) Ona mnie nie chce ale mam plan, Krzyczę ale ale duży portfel mam, Nie chcesz ze mną zagrać no to zagram sam, Ale ale mówie jej, ale ale na bank /x3 (I zwrotka) Wbiłem do szkoły no i smutno mi jest, Mamo wole zamiast tego robić biznes..

+ Powiększ.Palion - Ale ale tekst piosenki.

Udostępnij.. Mam dwie uwagi lub rady: •Ten quiz nie może być jako quiz osobowości, tylko test;) •Niepotrzebnie zgłosiłeś/łaś go do wyzwania tygodniowego, bo nie jest o wakacjach….. PALION: Gra Nie gram w grę, zrozum mnie Potrzebuję chwili Ja chcę tylko normalnie żyć I na zawsze z tobą być, być Nie gram w grę, zrozum mnie Potrzebuję chwili Ja chcę tylko normalnie żyć I na zawsze z tobą być, być Tonę w emocjach w środku Kiedy jestem z tym sam Ona trzyma je na odległość Tak dobrze że ciebie tu mamNie gram w grę, zrozum mnie Potrzebuję chwili Ja chcę tylko normalnie żyć I na zawsze z tobą być Nie gram w grę, zrozum mnie Potrzebuję chwili Ja chcę tylko normalnie żyć I na zawsze z tobą być Tonę w emocjach w środku Kiedy jestem z tym sam Ona trzyma je na odległość Tak dobrze że ciebie tu mam Patrzysz znowu się na mnie z zewnątrzPalion - Gra - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. nie mówił.. 10 Obserwuj autora.. Gatunek: Rap, Polski Rap.. Zielone, zielone Robię sobie zielone!. Udostępnij.. Udostępnij.. Szkoła - zapytaj eksperta (1567) Szkoła - zapytaj eksperta (1567) Wszystkie (1567) Język angielski (821) Język polski (383) Matematyka .Tekst piosenki: REF.. Zobacz więcej .PALION - MILION.. w Zapytaj.onet.pl..

[teledysk piosenki, wideo, youtube] Wykonawca: PALION.

Palion - Ale ale tekstowo Ale ale Palion Ale ale słowa Teledysk do piosenki Ale ale.. 6 miesięcy temu.. W mojej głowie tylko siano, penga i kesz, Ona patrzy na mnie jakby chciała mnie zjeść.PALION - ROBIĘ HAJS Tekst piosenki ROBIĘ HAJS Robię hajs A ty mówisz Złote oczy Wiem co lubisz Patrzą na mnie Robię ruchy Złote lambo Złote ciuchy /2x Lecimy se tu robię uuu Na mojej nodze nowy but Trzymam w portfelu kilka stów Na parkiet wbijam jak ten król Robię co chce Trzymam ten styl łapie ten chill Zbieram ten kwit No co za złoTekst piosenki: Gdy wieczór zapada i ciemno się robi dokoła Ja biorę gitarę i śpiewam o tobie, Paloma.. Paloma, Paloma.Palion - Robię hajs - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Zobacz słowa utworu Gra wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.. w Szczecinie.. Skomentuj.JAK DOBRZE ZNASZ PIOSENKI PALIONA ?. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.Odkryj krótkie filmy na TikTok związane z: piosenki paliona.. W Siemanowicach Śląskich.. Zobacz więcej tekstów piosenek, które wykonuje Palion Palion - Palion gra TEKST PALION - Gra TEKST Nie gram w grę, zrozum mnie Potrzebuję chwili Ja chcę tylko normalnie żyć I na zawsze z .Sprawdź teksty wszystkich piosenek PALION, wraz z ich tłumaczeniami i interpretacjami..

Sprawdź tekst, interpretację i tłumaczenie piosenki.

Jak już znasz odpowiedź na poprzednie pytanie, to teraz odpowiedz na to.♪ PALION - GRA ♪ już na SPOTIFY - DRUGA PIOSENKA RAZEM ZE MNĄ - quiz, ja nie oglądam Paliona.. Zobacz najnowsze filmy z następującymi hashtagami: #piosenkipaliona, #piosenkapaliona, #piosenkapaliona, # .Sound'n'Grace & Filip Lato - 100 tekst piosenki.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Ona mnie nie chce ALE mam plan krzyczę ALE ALE Duży portfel mam nie chcesz ze mną zagrać no to Zagram sam ALE ALE mówię jej ALE ALE na bank /x3 ZWROTKA 1 Wbiłem do szkoły no i smutno mi jest mamo wolę robić Zamiast tego biznes W mojej głowie tylko siano, penga i cash Ona patrzy na mnie jakby chciała mnie zjeśćPALION - Gra (Teksty piosenek) Teledysk do piosenki Gra dO8G4kMhMvEPALION - Gra Nie gram w grę, zrozum mnie Potrzebuję chwili Ja chcę tylko normalnie żyć I na zawsze z tobą być Nie gram w grę, zrozum mnie Potrzebuję .. Utworzone: 02 maj 2022 4.. Ale ale Ulubioną piosenką?. 172 Obserwuj autora.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Palion - Zielone ft.. Dodaj do ulubionych.. 0 Obserwuj autora.. Dodaj do ulubionych.. /2x Gdy cię po raz pierwszy ujrzałem, ty moja dziewczyno, To zaraz wiedziałem, że będziesz ty moja jedyną..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt