Kto i dlaczego jest moim autorytetem

Pobierz

Postanowiła obrać niełatwą drogę.. Który weteran mógłby być Twoim ojcem?. 0 votes Thanks 0 AgnesAga Moim autorytetem mógłby być / Jest Jan Paweł II , ponieważ pomógł wielu ludziom , nawrócił ich i dokonał wiele dobrego.. W życiu każdego człowieka bardzo ważne jest posiadanie kogoś, kogo można nazwac autorytetem.. Są wspaniałym przykładem.. Terrence Moi przyjaciele Kyle i David nigdy nie lekceważą cudzych uczuć.. Oboje byli przetrzymywani poleca 85 % Psychologia Dlaczego ludzie zachowują się konformistycznie i czy konformizm sprzyja rozwojowi człowieka dla nas autorytetem, kimś znaczącym.Kto jest dla Ciebie autorytetem i dlaczego właśnie on?. Moim wzorem jest też Adolf Hitler, pił rzadko i okazyjnie, nie miał nałogów, nie .mój autorytet: subiektywne ujęcie osoby, którą chcę naśladować, do której chcę się upodobnić poprzez swoje postępowanie kto jest moim autorytetem: przykładem mojego autorytetu może być Jerzy Owsiak, który wraz z założoną przez niego organizacją charytatywną WOŚP wspiera szpitale, a w największym stopniu medycynę dziecięcąAutorytetem powinna być osoba szanowana i ceniona, która osiągnęła coś dzięki talentowi i pracy.. Ja również go mam.. Po ogłoszeniu wyników na placu św. Piotra mało kto znał nazwisko Polaka, mało osób także wiedziało gdzie leży Polska.. Rodzice są dla dziecka autorytetem.Dec 17, 2021Sep 18, 2020natkaaneta1 Moim autorytetem jest mój idol, ponieważ pokazał mi, że warto wierzyć w marzenia i robić wszystko co się da w celu ich spełnienia i nigdy się nie poddawać..

2012-05-12 21:21:20; Kto jest Twoim autorytetem?

Może być to osoba prawdziwa jak i fikcyjna.. 2022-05-27 14:11:40;Niezarejestrowany.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Kto jest twoim AUTORYTETEM?. Poświęcili wiele czasu żeby mnie wychować, utemperować mój charakter.. Jest to pierwszy Polak , który pełni taką funkcję.. A autorytetem dla nas powinien być człowiek zupełnie inny.Kiedy mam odpowiedzieć na pytanie, kto jest moim autorytetem, zawsze bez wahania wskazuję na ojca.. Czy potrafisz obrócić obiekt o 90 stopni w swoich myślach?. Zapewne każdy z nas ma swój autorytet.. Czy kręcą Cię mężczyźni, którzy…?. .Dla mnie swego rodzaju autorytetem jest Ikar, bohater mitu o Dedalu i Ikarze, syn tego pierwszego.. Bardziej przypominasz Sorę czy Shiro?. Pomaga wielu osobom i nikomu nie odmawia.. Ja wybrałam sobie za wzór Otylię Jędrzejczak.. Autorytetem jest osoba budząca zaufanie, mająca wpływ na zachowanie i myślenie innych ludzi.. W końcu zdecydowałem ,jest nim nasz papież, czyli Jan Paweł II.. Takim osobom ufamy, polegamy na ich opinii w wielu kwestiach, a nawet naśladujemy ich postępowanie.. Podziwianie czyjegoś działania to świetna okazja do nauki czegoś nowego.. Człowiekiem, który z pewnoscią charakteryzuje się tymi cechami był jan Paweł II.. Skąd to się bierze?. 2011-09-05 20:27:00; Kto jest Twoim autorytetem i dlaczego właśnie ta osoba?.

Dla mnie autorytetem są moi rodzice.

Był to człowiek bardzo pobożny o wielkim sercu otwartym na każdego człowieka.Kto jest twoim autorytetem,dlaczego akurat ta osoba?. 2011-06-02 16:11:49; Zgadzasz się z tym, że "Ta osoba, którą się najwięcej chwalisz, jest dla Ciebie największym autorytetem" ?. Współczesnym ludziom-a głównie młodzieży imponują takie zachowania jak bunt, ignorancja, awangarda, bezduszność itp.. Autorytet to osoba uznawana i szczególnie ceniona w społeczeństwie.. Ojciec - znacząca figura w życiu mężczyzny Ojciec jest dla młodego chłopaka wielkim autorytetem.. Rozprawka na temat ,,Czy pomoc bliżnim może być źródłem szczęścia".. kot jest moim autorytetem dlatego że pokazuję jak mam żyć parówka^mnie^uderzył odpowiedział(a) 18.11.2012 o 01:42: KOT JEST AUTORYTETEM WSZYSTKICH LUDZI :3 .. Ja podziwiam Boba Marleya (i nie ma to żadnego związku z tym że był muzykiem) ponieważ całe życie trwał przy swoich przekonaniach.Przypominasz bardziej Kapitan Marvel czy Ms. Marvel?. Małe dziecko najwięcej czasu spędza właśnie przy swoich rodzicach.Delicious8.. Jest wspaniałą, opiekuńczą osobą.. Moim największym autorytetem tuż po moich rodzicach, którzy włożyli bardzo wiele trudu w moje wychowanie, jest papież Jan Paweł II.. Najbardziej zależy mi na propozycjach osób, nie musicie pisać dlaczego.. Autorytet to indywidualna sprawa każdego człowieka, każdy w danej osobie dostrzega inne cechy..

Emmaline Moim autorytetem jest mama.

Ale także do motywacji.. Radekdlugoszewski February 2019 | 0 Replies .Dziś coraz częściej słyszymy, że w dzisiejszym świecie brakuje autorytetów.. Kiedy widzisz, że komuś, kogo lubisz i szanujesz, coś się udaje, masz większą chęć do samodzielnego działania.Mogę przyjść do niej z każdym zmartwieniem, dużym czy małym.. Wystarczy tylko popatrzeć na ludzi, żyjących w czasie II Wojny Światowej.. Czasy te były przepełnione okrucieństwem, krwiożerczym bestialstwem, nienawiścią ale i chęcią niesienia pomocy, miłosierdziem oraz poszanowaniem dla drugiego człowieka.Dlaczego?. Zejdźmy do podstawowej komórki społecznej - rodziny.. Dlaczego warto mieć autorytet?. Jest nauczycielem wychowania fizycznego w naszej szkole, czyli gimnazjum nr 2.. Nauczyła mnie wielu rzeczy, zawsze jest przy mnie w trudnych chwilach.. Odejdźmy więc od polityki, skali narodów, kraju.. Czy odgadniesz status krwi tej postaci?To napisz dlaczego tak uważasz,co cię w niej zainteresowało,jeśli chodzi o pracę szkolną, moim autorytetem jest Kochanowski,Papież ,a dlatego, że Kochanowski żył w dziwnych czasach których wierzono w gusła,pisał dzieła w polskim języku ,nie przesiąkł dworem miał swoje zdanie.Denerwowało go życie dworskie.Papież to wiadomo dlaczego?Moim autorytetem w dziedzinie wiary jest i zawsze był Papież Jan Paweł II ..

Postaram się pokazać, dlaczego mi zaimponowała.

Interesuję się baletem i filmami jeśli ma to w czymś pomóc Napisz, kto i dlaczego jest twoim autorytetem.. To przy nich zaczęłam stawiac pierwsze kroki i wypowiadać słowa.. Moim autorytetem jest Bill Gates oraz Steve Jobs, konsekwentnie dążyli do celu.. Postaram się w swojej pracy udowodnić, że są oni najlepszymi wzorami, jakie młody człowiek może mieć.. Sport wymaga poświęcenia i wielkiej ilości ciężkiej pracy.Może to być osoba z twojego najbliższego otoczenia lub ktoś znany i poważany, np. sportowiec czy polityk.. Jeżeli nie uzasadnicie - usunę Waszą odpowiedź.. Odpowiedź na pytanie dlaczego jest prosta - w lecie nie ma śniegu, a przecież narciarstwo jest jednym z jego ulubionych hobby.. - wieku, który, nie da się ukryć, został zdominowany przez cuda techniki, dlatego też nasuwa się .Moim autorytetem jest moja mama, ponieważ wiele przeszła w życiu i nigdy się nie poddała.. Papież był osobą, która swym zachowaniem, słowami i wiara dawała przykład do.Znalezienie autorytetu nie jest wcale takie trudne, jakby się mogło wydawać.. 2011-04-09 22:59:48; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. Moim autorytetem są rodzice, ponieważ to oni mnie wszystkiego nauczyli.. Chciałabym być mniej więcej taka jaka jestem czyli: tajemnicza, skryta, mega mocno do bólu szczera, myślę że sympatyczna, wrażliwa i twarda jednocześnie,pomocna etc. a to co chciałabym zmienić to to, aby być mniej leniwa.. ; //.Kto jest twoim autorytetem i dlaczego?. Mama uczyła mnie liter, czytać, pisać.Kto jest twoim autorytetem i dlaczego ?. Miley(Ewelina12) - myślisz, że uwierzę, że sama to pisałaś?. Niestety większość tych "autorytetów" jest niewłaściwa.. Zawsze są gotowi pomóc komuś, kto przeżywa trudne chwile, a swoje problemy usunąć na dalszy plan.. Zawsze stara się mnie zrozumieć i pomaga rozwiązać problemy.Jakby to powiedziec.. moim autorytetem jest osoba jakiej nie poznałam.. Żyjemy w XXI w.. REKLAMA Pierwszą imponującą mi cechą pływaczki jest jej ambicja.. Imponuje mi odkąd pamiętam.. EKSPERT karola2672 odpowiedział(a) 18.11.2012 o 11:24 .Komentarze W dzisiejszych czasach prawie każdy ma w swoim otoczeniu osobę, na której się wzoruje.. Dla Włochów Wojtyła brzmi jak nazwisko rodem z Afryki.Autorytetem jest osoba godna naśladowania.. 21.01.2008, 19:23 RE: Kto dla ciebie jest autorytetem i dlaczego akurat on?. To właśnie On uświadomił mi,że trzeba na świat patrzeć sercem i rozumieć sercem.To On odmienił Polskę i cały świat .To On swoim szczerym uśmiechem i łatwości porozumiewania się zmienił życie niejednego człowieka.Papież stał się moim przyjacielem i na zawsze pozostanie w moim sercu.Kto jest twoim autorytetem i dlaczego?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt