Moje hobby po niemiecku

Pobierz

Moje hobby to aktywnej odmiany, lubię cyklu, spędzać czas z przyjaciółmi i ogólnie doświadczania nowych rzeczy.Język niemiecki - wypracowania - Moje zainteresowania, Meine Hobbies, słownictwo, zwroty | Slowka.pl Moje hobby - Meine Hobbys - niemiecki, wypracowania - Slowka.pl xMoje hobby po niemiecku.. Dlatego sama czuję olbrzymią potrzebę szukania nowych hobby i spisanie wszystkich opcji w jednym miejscu na pewno mi się przyda.. Zatem mamy tu proste, ale mam nadzieję, że nie nudne teksty po niemiecku.. Akrobatyką zajęliśmy się na ostatnich zajęciach przed zakończeniem ich na czas wakacji.. Do akrobatyki którą zaczęliśmy zaliczamy: skorpiona, salto, pół salto, stanie na rękach, gwiazdę i gwiazdę zakończoną szpagatem.. Cv po niemiecku przykłady zwrotów:Rozprawka po niemiecku - wzór .. gimnazjum-klasa-2.. Od haftowania po wspinaczkę wysokogórską.. Jednak warto znać kilka wyrażeń, które pomogą Ci w ciekawszy sposób opowiedzieć o Twoich zainteresowaniach.. Mam nadzieję, że odpowiedzi są poprawne.. Przyszła pora na wyczekiwany dialog.. Klasa 2 Klasa 4 Niemieckim.Moje hobby to taniec i akrobatyka.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie)Oto lista ciekawych hobby.. Opis pierwszej wielkiej miłości.. asiabasia175 2011-09-23 10:48:15 UTC #1. prosze o tlumaczenie po niemiecku moje hobby.moim najwiekszym hobby jest pilka nozna.w wolnych chwilach ubie pograc w nia z kolegami wieczorami ogladam tez sport w telewizij oprocz sportu lubie tez sluchac muzyki..

Zainteresowania po niemiecku.

Słownictwo z każdego artykułu możemy poćwiczyć w .Spisuję tę listę też dla siebie.. w zawodach sportowych.. Uwaga: Jeśli korzystasz z naszego kreatora CV (stwórz CV tutaj), po prostu zmień język CV na niemiecki, a wszystkie zwroty przetłumaczą się automatycznie.. Poniżej zobaczysz listę zwrotów, które możesz łatwo użyć w CV po niemiecku (Lebenslauf).. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Szkoda, że nie mogliśmy wziąć postawić przed sobą czapek, może byśmy dostali trochę kasy ?. Niektóre z .lutego 15, 2014.. Drodzy Opiekunowie, drodzy Czytelnicy, poniżej przedstawiam Wam bardzo przydatne słownictwo i zwroty dotyczące tematu- przedstawianie się i opowiadanie o sobie w języku niemieckim.. Przyda Wam się to zarówno na początku pobytu w Niemczech, ale nie tylko.Tłumaczenie słowa 'hobby' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Tłumaczenie w kontekście "karate" po niemiecku: Moje hobby to karate i kaligrafia.. źródło: makja 2011-11-07 16:03:25 UTC #2.. Staram się by każdy tekst był ciekawy tematycznie i zawierał przetłumaczone trudniejsze słownictwo.. Mein Hobby ist.- Moje hobby to.. Meine Hobbys sind.. (dla wielu rzeczy)- Moje hobby to.. Was für Hobby/ Interesse hast du?- Jakie masz hobby?. - Oprócz gotowania interesuję się muzyką..

- Moim hobby jest sport.

Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. Poniższa lista składa się z prostych tekstów po niemiecku dla początkujących i słabych średniozaawansowanych, (inaczej: a1, a2 i słabe b1).. Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.CV po niemiecku - przydatne zwroty.. zadanie dodane 19 września 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Polak Michał (0) [Szkoła podstawowa] edycja 19 września 2010 przez użytkownika ak23.Jak jest "hobby" po niemiecku?. Rozprawka po niemiecku na temat życia w dużym mieście.. Sprawdź tłumaczenia słowa "hobby" w słowniku polsko - niemiecki Glosbe: Hobby, Steckenpferd, FreizeitbeschäftigungMein Hobby ist… - Moim hobby jest… Ich bin Verkäufer - Ja jestem sprzedawcą.. wg Sp2klasa1b2012.. (Gra w piłkę daje mi dużo satysfakcji i sprawia, że moje ciało jest w dobrej kondycji i zdrowe) Ich mag im Team spielen.. To najłatwiejszy sposób wybrnięcia z sytuacji, jeżeli nie pamiętasz odmiany czasownika.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Hobby w słowniku online PONS!. Wiem, że ułożenie kompletnego spisu ciekawych hobby nie jest możliwe..

- Moim hobby jest gotowanie.

I nawet nie próbuję tego zrobić.. moje-hoby-jazda-.. Może znajdziesz coś, czego jeszcze nie znasz.. begeistert sein (von + Dat) - być zachwyconym, zafascynowanym.. Aby opowiedzieć o swoich zainteresowaniach możemy zastosować poniższe wyrażenia: am Sportwettkampf teilnehmen - brać udział.. Meine Hobbys sind Karate und Kalligraphie.Szukasz prac z Wypracowania z przedmiotu Język niemiecki?. Ale udało mi się zebrać 105 różnych umiejętności.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćwypracowanie-.. Jak czytać listę hobby?Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Opisz swoje Hobby w słowniku online PONS!. Lista wypracowań: Tytuł.. Ich habe viel/ wenig Hobbys/ Interesse- Mam wiele/ niewiele hobbyMoje hobby to pływanie, gotowanie, słuchanie muzyki i chodzenie na spacer.. Przykład rozprawki nr 1.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Wzory wypracowań.. Lubię tańczyć, zwłaszcza tańce nowoczesne takie jak hip-hop i jazz.. I przetłumacz.. Język niemiecki.. Jak zapytać o Hobby po niemiecku Das Hobby- hobby Was ist dein Hobby?- Jakie jest twoje hobby?. Mein Hobby - Sport Sortowanie według grup.. Przedstawianie się po niemiecku - moje hobby - czasnaniemiecki.pl.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami..

Niemieckim hobby sport.

Od zielarstwa po poznawanie nowych technologii.. wg Awieczorek.. Mein Hobby Połącz w pary.. Przedstawianie się i opowiadanie o sobie w języku niemieckim cz.1.. Coś, czemu postanowisz oddać się bez reszty.. (Dobrze jest strzelić bramkę)Napisz 20 hobby po niemiecku?. Ich jogge gern.Nie znajdziemy tu zatem takich tekstów jak "Moja rodzina", "Moje Hobby", "Mój pokój" itd..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt