Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski sue was

Pobierz

Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Za każdą poprawną odpowiedźPrzetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.. Wymagana jest całkowita poprawność ortograficzna wpisywanych odpowiedzi.. W czasie gdy gawędziliśmy, ktoś ukradł mój paszport.. 1 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. W puszce jest 10 ciasteczek.. Wymagana jest całkowita poprawność ortograficzna wpisywanych odpowiedzi.. W czwartki ona zawsze ma lekcje pianina.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę można wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 4.GRAMATYKA Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Pomiędzy szafą, a komodą jest fotel.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wpisz w każdą lukę 1.1-1.7 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. 4 Sandra has got (grzywkę i długi kucyk) 5 (Czy jesteś nieswój) in social situations?. 3.It was (taka brzydka pogoda) ______________ that we decided to stay .Wstaw odpowiedni przyimek: in/on/at: Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski: egzamin ósmoklasisty / w.antWstaw odpowiedni przyimek: in/on/at: Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski: PRZYIMKI CZASU - IN/ON/AT egzamin ósmoklasisty /Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

1.2 Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

Pierwsze litery.. 3 (Czy chciałbyś) _____ something to eat?TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zadanie 9.. 4,483 wizyt.. 6 (Czy wasz nauczyciel .TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ 1 Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. na język angielski.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- zadanie 9/86.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Czasownika to be w czasie Present Simple używamy m.in. przy.. Uzupełnij luki w tekście czasownikami w nawiasach w czasie Past Simple i Past Perfect.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Show all questions.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.3 Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

... Przetłumacz fragmenty zda podane w nawiasach.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- ćwiczenie 10/86.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Próbował włamać się do mojego samochodu.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. They (grają) basketball tomorrow - theNapisz podane zdania w czasie Perfekt.. 3 (Czy chciałbyś) _____ something to eat?Uzupełnij dialogi.. Liczby należy wpisywać słownie.. 1.2Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Was darf es sein?Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Uwaga!. 1 (Zawsze traktowano mnie) ___________________ in a .Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. (0-4) Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań 9.1.-9.4., tak aby otrzymać .Konkursy w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2020/2021 Strona 7 z 10 ZADANIE 6 Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach tak, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania.. PAMIĘTAJ W każdą kratkę należy wpisać jedną literę lub znak.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 3Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Spotkaliśmy ich na lotnisku.. I can't walk (tak szybko jak) _____ you, so let's slow down a bit.Konkursy w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2019/2020 Strona 7 z 9 ZADANIE 7 Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach tak, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania.. Zapiszzupełnij luki w zdaniach.. We (może znajdziemy) .. some bargains there.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań 2.1.. Ćwiczenie dla chętnych: Uzupełnij luki w zdaniach na podstawie tekstu z ćwiczenia 10.. 9.Przetłumacz zdania na język angielski, używając czasów Past Simple i Past Continuous: 1.. Jak się teraz czujesz?. Zostawiłam w domu telefon komórkowy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Zadanie 16 1.. On nigdy nie wychodzi w poniedziałkowy wieczór.. Na stole jest list dla ciebie.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Na podstawie Grammar Practice - Macmillan Education dr Monika CICHMIŃSKA.MES przykladowy zestaw zadań - Matura by Macmillan Polska Sp..

1.My room is (najmniej wygodny).Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

brakujących wyraz w zostały podane.. 2011-12-06 17:52:45 przetłumacz podane zdania na język angielski 2014-03-24 18:06:23Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, używając czasu Present Simple lub Present Continuous.. Użyj od 3 do 4 wyrazów.. - 2.6., aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. On nie ogląda teraz meczu piłkarskiego.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Ona dzwoni do niego co godzinę.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Obróciłam się i zobaczyłam młodego mężczyznę.. 10 zdań w języku angielskim stosując czas Present Simple lub Present Continuous, Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.. 2 Only two people in my school (zbierają pocztówki) 3 How many (zegarków masz)?. 0 głosów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt