Nasza jest ta noc tekst

Pobierz

Eli sprawił, że uwierzyłam, że nic nas nie rozdzieli.. Gdy mój świat legnie w gruzach, pomoże mi poskładać go na nowo.. Na skróty.. Znajdź tekst piosenki NASZA JEST TA NOC , tłumaczenia i informacje o utworach.. Nocny wielkiej wóz przyniósł ludziom sny.. Czarna noc czarna tak jak kot [czarna tak jak knot] x2, Czasem wzbudza strach jak w legendach smok Czarna jak osmolony dach co ma każdy blok Ach dla mnie taka noc ma smak jak z pomarańczy sokRef: To dla nas jest ta noc Miłością pachnie powietrze Mam z Tobą planów sto Dziś dam Ci to czego zechcesz / x2.. Twój oczu blask rozjaśnia Twoją twarz Kochana ma zabiorę Ciebie tam Gdzie jeszcze raz zakwitnie w nas Uczucie, które będzie trwać Tysiące dni, tysiące lat Nawet gdy się skończy świat.. Już nie mogłem sam tak siedzieć, Mój telefon wkurzał mnie, Ciągle ten sam sms, Kiedy będziesz, grubo jest, Szybki prysznic, nowe wdzianko, No i pojawiłem się, Fajne hity na parkiecie, Każdy śpiewa refren ten: Ref.. I szampana aż do rana, pijmy aż do dna.Zanim wstanie dzień, śpiewaj, tańcz i pij Ref: Bo impreza dziś, nasza jest ta noc Straci ten kto śpi, straci wrażeń moc A my bawmy się, niech orkiestra gra I szampana aż do rana, pijmy aż do dna / x2 3.. Regulamin.Tekst piosenki: Dzień za sobą już cicho zamknął drzwi.. Chcesz, to wylewaj, ja wole wlać to w gardło.. To za tą chwilę w towarzystwie dobrych ziomków..

Ref:Bo nasza jest cała ta noc.

Ta piosenka jest dostępna tylko z iSing Plus.. W tę noc będę w twoich ramionach.. Liczba tekstów: 10093 Wykonawców: 1695 .. Bla Bla - Ta noc jest nasza Ta noc jest nasza, z nami chod?. 5/5 12,99 zł .. Ale dla nas to, to nie czas na sen.. Tekst piosenki Nasza jest ta noc - Zenon Martyniuk & Adam Chrola, tłumaczenie oraz teledysk.. Pierwsze wiosenne popołudnie, czekałem na to (w końcu) Lekki wiatr łąka przy torach, tonie w słońcu.. Już teraz, oj teraz, chcę zostać tej nocy królową.Dzisiaj na bogato, pieprzyć marność.. Odkryj ekskluzywne informacje o "NASZA JEST TA NOC ".. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Nasza jest ta noc (Version) Martyniuk&Chrola.. Wszystkie łapy w górę i zróbmy to.. Tylko dzisiaj razem ten jeden raz.x2Nasza jest ta noc Straci ten, kto śpi, Straci wrażeń moc, A my bawmy się Niech orkiestra gra Dziś szampana aż do rana Pijmy aż do dna Niechaj w tę noc, Zakręci mi się w głowie Niech wiruje niebo Pełne gwiazd, I w blasku noc Fajerwerki kolorowe Rozświetlają nam Zabawy czas Bo impreza dziś, Nasza jest ta noc Straci ten, kto śpi .Właśnie zrecenzowałem Nasza jest ta noc.. 4.1/5 3,99 zł .. 0/5 28,99 zł .. Czarna noc czarna tak jak kot [czarna tak jak knot] x2, Czasem wzbudza strach jak w legendach smok Czarna jak osmolony dach co ma każdy blok Ach dla mnie taka noc ma smak jak z pomarańczy sok Chłód mnie przenika do szpiku kości Ciemność rozgrzewa Kocham ciemnościTekst:Dzień za sobą już cicho zamknął drzwiNocny wielki wóz przywiózł ludziom snyPopatrz milion gwiazd obudziło sięAle dla nas to, to nie czas na senBo impre.Ta noc jest nasza Z nami chodź, wyłącz TV Papieros dogasa Nie marnujmy chwili [Verse 1: Mroku] Czarna noc, czarna tak jak kot, czarna tak jak glock Czarna tak jak knot, czasem wzbudza strach jak w.Wreszcie weekend się zaczyna a ja w domu całkiem sam..

Bo impreza dziś, nasza jest ta noc.

A my bawmy się, niech orkiestra gra.. Nie odchodź, mój kochany.. Strona główna Rejestracja Regulamin Kontakt Teksty Piosenek » Login » Hasło Zapomniałem hasła.. Która do tego czasu obojgu nam się śniła.. Udostępnij Zobacz także.. Razem pójdziemy, aż odnajdziemy na ziemi raj.. Kumple w klubie już balują wódka,piwko leje się.. :Ta noc jest nasza, z nami chodź wyłącz TV Papieros dogasa nie marnujmy chwili.. Wiśnia Kaśka Sochacka .. Zupełnie wbrew sobie zakochuję się w nim na zabój.. Zarobki i wartość netto są gromadzone przez sponsorów i inne źródła .Przeczytaj o Nasza jest ta noc w wykonaniu Zenon Martyniuk z albumu Nasza Jest Ta Noc - Single i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.Najwiwieksza polska baza tekstów piosenek!. : Jeden taniec, jedna nocTekst piosenki: To ostatnia noc Nad nami milion gwiazd Choć nie widzę Twojej twarzy Słyszę płacz Los tak zmysły nam odbiera Smutny czas Płaczą serca, bo to już ostatni raz Nasza noc, na na na na Smutna noc, na na na na (2 x) Przytuleni tak do siebie Dobrze nam Zapatrzeni w morze Taniec dumnych fal Słodycz Twoich ust Zadaje życiu kłamZapraszamy do oglądania teledysku: Akcent - Nasza Jest Ta Noc 2022 - Mp3 - Tekst piosenki.. Ukochany mój, ukochana ma, to jest nasza noc..

Życie jest nasze, nasza jest ta noc!

Największa baza materiałów teledysków disco polo i weselnych)Dobija się do zatrzaśniętych na głucho wrót mojego serca i robi wszystko, by udowodnić, że wbrew temu, co myślałam, jest mężczyzną moich marzeń.. 5/5 12,99 zł .. Classic Disco Polo Różni Wykonawcy.. Straci ten kto śpi, straci wrażeń moc.. Odblokuj lub Podgląd #polskie meski wokal; #polskie; dobrusia65 446 odtworzeń .Tekst piosenki Zenon Martyniuk & Adam Chrola - Nasza jest ta noc: 1.. Oszaleje każdy z nas.. Chyba zaraz oszaleje głupie myśli ciągle mam.. Tak słodko zmęczona, tańczyła po świt.. Nie odchodź, nie czekaj na próżno.. Napisz do nas.. Popatrz milion gwiazd obudziło się.. Ref: Bo impreza dziś, nasza jest ta noc Straci ten kto śpi, straci wrażeń moc A my bawmy się, niech orkiestra graNiech szał w naszych ciałach obudzi moc Nasza jest noc I oprócz niej nie mamy nic Więcej nam nie trzeba Ni skarbów ziemi Ni cudów nieba Bo po to Bóg stworzył świat Żeby nam dać tę noc Gdy pierzchnie cień Zaświta dzień Znów z tobą się rozstanę Otoczą mnie Zamroczą mnie Wspomnienia ukochane Lecz czułych słów I słodkich snów Nie będzie, po coNasza jest cała ta noc I niech słowika śpiew słodko niesie się A my gdzieś obok Księżyc też zapomnimy gdzieś Nie ma nikogo, sami ze sobą Jak dwie gwiazdy - Ty i ja Niech nam wino w ciałach gra Nasza jest cała ta noc Zostań ze mną, Zostań ze mną, Zostań ze mną, zostań Nasza jest cała ta noc Nasza jest cała ta noc Nasza jest cała ta nocZamknij teraz oczy, jestem tu Nasza jest cała ta noc Zasłoń świat, światło zgaś Nie ma już się czego bać Nasza jest cała ta noc Niech słowika śpiew słodko niesie się A my gdzieś obok Księżyc też zapomnimy gdzieś Nie ma nikogo, sami ze sobą Jak dwie gwiazdy - Ty i ja Niech nam wino w ciałach gra Nasza jest cała ta noc Zostań ze mną, zostań ze mnąTekst piosenki: Zamknij drzwi, wyrzuć klucz Zamknij teraz oczy, jestem tu Nasza jest cała ta noc Zasłoń świat, światło zgaś Nie ma już się czego bać Nasza jest cała ta noc Niech słowika śpiew słodko niesie się A my gdzieś obok Księżyc też zapomnimy gdzieś Nie ma nikogo, sami ze sobą Jak dwie gwiazdy - Ty i ja Niech nam wino w ciałach graNasza jest cała ta noc, Wszystkie łapy w górę i zróbmy to, Oszaleje każdy z nas, Tylko dzisiaj, razem ten jeden raz..

Ukochany mój, ukochana ma, to jest nasza noc.

Niechaj w tę noc zakręci się w głowie Niech wiruje niebo pełne gwiazd I blasku moc, fajerwerki kolorowe Rozświetlają nam zabawy czasMartyniuk&Chrola - Nasza jest ta noc tekst piosenki.. Fajne hity na parkiecie każdy śpiewa refren ten.. Kwiaty w wazonie, splecione dłonie, to my.. Sprawdź mego serca moc.. Bartosz Jagielski .. "NASZA JEST TA NOC " to utwór wykonywany w polskie wydany w 30 Marsz 2022 na oficjalnym kanale wytwórni płytowej - "".. Poznaj słowa utworu Nasza jest ta noc - Zenon Martyniuk & Adam Chrola.. Szampan na wejście, a na zejście nie pamiętam co.. No weź polewaj!. "Nasza Jest Ta Noc" je dobro poznati glazbeni video .Zapraszam do komentowania.Tekst piosenki: Ta noc jest nasza, z nami chodź wyłącz TV Papieros dogasa nie marnujmy chwili.. Mapa serwisu.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Zenon Martyniuk & Adam Chrola.. Disco Polo: Zwariowane lata 90 Disco Polo .Jeden taniec, jedna noc Jedna myśl i jeden krok Ty i ja dziś sam na sam Do tańca Cię zapraszam (2 x) Tańczę ja, tańczysz Ty Pusty parkiet, pełne kieliszki Wypijem, wypijem Nikt nie tańczy, zmieńmy to Masz chwilę, masz chwilę Chwilą naszą jest ta jedna noc W nas siła, w nas siła Ależ z Tobą się wy, wy, wy, wytańczyłam Ref.. Daj mi najsłodsze usta i na tą chwilę sprawdź mego serca moc.. Poczujesz jak dobrze, jak słodko nam będzie ze sobą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt